Історія бренду косметики Baehr

Історія бренду косметики Baehr

З недавніх часів у світовому співтоваристві відбулася справжня еволюція, коли нігтьова естетика та медицина стали одним цілим під назвою «подологія». Професійний догляд за здоровою та лікування проблемної стопи – стало можливим завдяки німецьким інноваціям у 60-х р. XX століття, beingbrief.in а саме відкриття апаратного педикюру чи підпедикюру. Технологи з Німеччини довели, що найпроблемніші ноги можуть бути не лише здоровими, а й красивими. Європейські держави захоплено прийняли знахідку німецьких учених, т.к. апаратний педикюр має важливу перевагу. Гігієнічність та дезінфекція при підпедикюрі якісно відрізняється від обрізного. У зв'язку з цим більшість країн ЄС заборонили класичний педикюр як такий.

Творцями сфери подології спочатку було поставлено високі стандарти і під час апаратних методик. Однією із перших відповідних космецевтик стала косметика «BAEHR » https://65806bba8d62f.site123.me/. Підприємець із Гамбурга Густав Баєр у 1949 році створив концерн з виробництва високоякісної косметики підологічного спрямування. З першого дня вироб ництва і до сьогодні вона відповідає всім найвищим стандартам якості. Підтвердженням цього є ISO-сертифікація (9001:2008, cetroscentromedico.com.br 13485:2010), що означає для Вас: постійний контроль та покращення якості.

Постійні впровадження розробок учених та використання виключно високоактивних натуральних компонентів стали запорукою досконалості косметики для догляду за ногами та руками. Лінія «PediBaehr» дозволяє ефективно працювати з подологією, усуваючи будь-які проблеми ніг. Завдяки найширшому асортименту косметики комплекс послуг у Вашому салоні краси придбає нові фарби.

Deja una respuesta